Dinamo slavio na Rujevici u mlakom derbiju i povećao vodstvo na tablici

Piše R.R.
11. kolovoza 2017. - 20:56
rijeka_dinamo54-110817

U derbiju 5. kola Prve HNL u Rijeci su nogometaši Dinama slavili protiv Rijeke s 2-0 (2-0) i pobjegli na četiri boda prednosti na vrhu ljestvice.

Dinamo je uspio doći do pobjede na Rujevici protiv ozljedama i suspenzijama desetkovane Rijeke, koja lošu igru iz prvog dijela susreta i rezultatski zaostatak nije uspjela nadoknaditi u drugom poluvremenu. Junak dvoboja bio je Čileanac Junior Fernandes s dva gola,  a zagrebačka momčad je od 59. minute igrala s igračem manje.

Prvo poluvrijeme proteklo je u znaku odličnog Čileanca Juniora Fernandesa, koji je već u 11. minuti iskoristio prvu priliku za gol nakon velike smušenosti Rijekine obrane prilikom kornera gostujuće momčadi. Ostavši potpuno sam ispred Rijekina vratara Fernandes traljavo puca, ali i takav njegov udarac ulazi u mrežu....

19. travanj 2024 21:07