Istra u završnici slomila Split, Radonjić apsolutna zvijezda utakmice

4. listopada 2014. - 23:07
S dva postignuta gola u posljednjih šest minuta susreta Istra1961 je slomila Split i u susretu 11. kola Prve HNL ostvarila pobjedu2-0.

Junak utakmice bio je dvostruki strijelac Dejan Radonjić koji jesplitska vrata zatresao u 84. i 86. minuti. Napadač Dinama na posudbi uIstri stigao je do brojke od pet golova ove sezone.

Danas je odigrana i utakmica između Osijeka i Zadra, a slavio jeOsijek 4-1 ostvarivši prvu pobjedu nakon tri uzastopna poraza. Strijelciza domaći sastav bili su Mešanović (29, 50), Novaković (61) i Baraban(85), dok je pogodak za goste zabio Ikić (66).

Osim što je prekinuoseriju od tri poraza, Osijek je postigao i prve golove nakon četirisusreta u kojem nije pronašao put do suparničke mreže. Za Zadar je ovobio drugi uzastopni poraz.