Valencija u 13 minuta srušila Atletico, pogodak Mandžukića

4. listopada 2014. - 20:33
U derbiju sedmog kolašpanjolskog nogometnog prvenstva Valencija je na Mestalli pobijedilaAtletico Madrida 3-1, a pogodak za goste zabio je hrvatskireprezentativac Mario Mandžukić koje je to bio drugi gol sezone.

Domaćin je već nakon 13 minuta vodio 3-0 i praktički već tadariješio pitanje pobjednika. 'Šišmiši' su poveli u šestoj minuti nakonautogola Mirande. Minutu kasnije zabio je Andre Gomes, a savršenootvaranje utakmice za Valenciju zaokružio je Nicolas Otamendi postigavšiu 13. minuti pogodak za 3-0. Atletico je u 29. minuti smanjio golomMandžukića. Tiago je opalio sa 20-tak metara, Diego Alves obranio, ahrvatski napadač je odbijanac glavom pospremio u mrežu.

Europski doprvak i španjolski prvak se mogao posve vratiti ususret u posljednjim trenucima prvog dijela, no G...

24. travanj 2024 13:07