Domaći nogometjunak tjedna

Zabija gol, pa zaminija isključenog vratara i Sućuranima sve živo obranija!

24. rujna 2014. - 16:41
Ma ljudi moji je li to moguće” - sigurno su se tom dobro poznatom uzrečicom još poznatijeg Mladena Delića poslužili Sućurani nakon poraza njihovih favoriziranih ljubimaca od otočkog OSK-a. Utakmica trećeg kola Prve županijske lige (četvrti rang natjecanja, op.a.) tako je postala priča dana u lokalnim nogometnim krugovima, s nizom nevjerojatnih obrata, zapleta, raspleta i svega što bi moglo poslužiti kao predložak i za kakvu ekranizaciju.

Sućurani su poslije katastrofalnog uvoda i zaostatka od 0:2 nakon svega desetak minuta igre, u narednih dvadeset sustigli prednost gostiju, došli do 2:2, a kada je sudac gostujućem vrataru u 30. minuti dodijelio izravan crveni karton, uz podatak kako zamjenski vratar OSK-a nije ni doputovao te da je na vrata morao stati napadač OSK-a, uj...
25. travanj 2024 00:01