Domaći nogometprva pobjeda

Bjelica startao pobjedom, Osijek s igračem više glatko svladao Rijeku

12. rujna 2020. - 19:01

U prvom od dva derbija 4. kola Prve HNL Osijek je na stadionu Gradski vrt pobijedio Rijeku sa 3-0 ostvarivši prvu pobjedu ove sezone.

Bio je to debi Nenada Bjelice na klupi Osijeka i odmah pobjeda protiv jedne od najboljih momčadi u prvenstvu.

Golove za Osijek zabili su Vedran Jugović (5), Petar Bočkaj (39) i Ramon Mierez (75).

Dodajmo kako je Rijeka od 38. minute igrala s igračem manje nakon što je isključen Zoran Arsenić.

Domaćin je poveo iz prve prilike na utakmici. Silva je ubacio na rub kaznenog prostora, gdje je Jugović primio loptu, prošao kroz dvojicu suparničkih braniča i mirno svladao lijepo svladao Ivana Nevistića.

Možda i ključni trenutak utakmice dogodio se u 38. minuti kada je Arsenić isključen zbog oštrog starta nad Grezdom. Sudac Matoc je prvo pokazao žuti ka...

16. travanj 2024 21:04