Domaći nogometvelika pobjeda

Anthony Kalik zabio dva, prvi sa četrdeset metara, Gorica razbila Osijek

12. prosinca 2020. - 17:59

U prvom susretu 15. kola Prve HNL Gorica je kao domaćin nadigrala Osijek sa 4-1 (1-0).

Strijelci za domaće bili su Dieye (13), Kalik (54, 65) i Mitrović (77), dok je jedini pogodak za goste postigao Mierez (49).

Bio je ovo prvi poraz Osijeka otkako ga je preuzeo Nenad Bjelica koji je dosada ostvario devet pobjeda i dva remija.

Gorica je svoju bolju igru u prvom poluvremenu okrunila jednim pgootkom. Špikić je u 13. minuti uputio odličan centaršut s desne strane, udarac Suka Ivušić je uspio odbiti, no samo do Dieyea koji je odbijenu loptu pospremio u mrežu .

Početkom nastavka Osijek je stigao do poravnanja nakon nekarakteristične pogreške domaćeg kapetana Kahline koji nije uspio ukrotiti ne pretjerano jak udarac Bočkaja s gotovo 30 metara, a na odbijenu loptu natrčao je Mierez i u 4...

19. travanj 2024 23:20