Domaći nogometliga prvaka

Ante Čačić se ne predaje: Samo glavu gore i ja vidim samo optimizam

Piše Sport SD
5. listopada 2022. - 21:52

U susretu 3. kola E skupine nogometne Lige prvaka Dinamo je na gostovanju kod austrijskog prvaka RB Salzburga izgubio s 1:0.

Pogodak odluke zabio je Noah Okafor iz jedanaesterca u 71. minuti, a najstrožu kaznu skrivio je Sadegh Moharrami.

Čačićeva momčad imala je dosta problema s visokim presingom Austrijanaca, a najveći je pehist Josip Drmić kojemu je u završnici zbog zaleđa poništen pogodak:

"Čestitam domaćinu na vrijedna tri boda. čestitam i svojima na trudu. U prvom poluvremenu smo bili u egalu. Vjerojatno je bilo zaleđe, sjetimo se samo utakmice u Zagrebu kada je Chelsea zabio gol, tako da ne sumnjam u tu procjenu. Naravno da mi je žao, ali ako je bilo, bilo je. Moramo izvući pouke iz ovog prvog poluvremena, protivnici su imali veći broj napada, iako smo dobro stajali i dobr...

18. travanj 2024 10:25