Domaći nogomettrener dinama

Ante Čačić: Ovo nije liga bedaka, ovo je Liga prvaka. Učinit ćemo sve da pobijedimo Milan

Piše Sport SD
11. listopada 2022. - 23:30

Dinamo je na Maksimiru odigrao 1:1 s Red Bull Salzburgom u 4. kolu skupine E Lige prvaka i tako ipak zadržao šanse za prolaz u nokaut fazu natjecanja.

Oba pogotka postignuta su u prvom poluvremenu. Gosti su poveli u 12. minuti, a s 15 metara iskosa precizan je bio Nicolas Seiwald. Dinamo je rezultatski minus izbrisao krajem prvog poluvremena, a u 42. minuti strijelac je bio Robert Ljubičić. Unatoč tome što su oba sastava imala dosta prilika u drugom dijelu, rezultat se nije mijenjao.

Ante Čačić bio je zadovoljan bodom protiv neugodnog protivnika.

- Uvijek malo fali. Ja danas moram čestitati svojim igračima i svima koji su nas bodrili. Ipak smo osvojili bod u Ligi prvaka. Nismo pokleknuli, bili smo svoji. Energetski smo potonuli, oni su bili fizički jači. Željeli smo pobijediti i d...

18. travanj 2024 20:22