Domaći nogometoproštaj od europe

Ante Čačić: Mislim da smo u ovoj utakmici pokazali da nismo zalutali u Ligu prvaka. Okrećemo se prvenstvu

3. studenog 2022. - 07:01

Mislim da smo u ovoj utakmici pokazali da nismo zalutali u Ligu prvaka, kazao je Dinamov trener Ante Čačić nakon poraza u Londonu od Chelsea u susretu 6. kola E skupine Lige prvaka.

Dinamo je mogao biti treći na ljestvici i nastaviti s igranjem u Europskoj ligi jedino uz pobjedu kod Chelseaja te pobjedu Milana protiv RB Salzburga. Ovaj potonji uvjet se dogodio, Milan je doma pobijedio austrijskog prvaka 4-0, ali Dinamo nije kreirao čudo na kišnom Stamford Bridgeu te se oprostio od Europe.

"Modri" su poveli golom Brune Petkovića u sedmoj minuti, ali su "Bluesi" do kraja prvog dijela okrenuli rezultat. Strijelci su bili Raheem Sterling u 18. i Denis Zakaria u 30. minuti.

"Gledali smo jednu dobru utakmicu, dobru prezentaciju domaćina, ali mene osobno veseli i čestitam našim igračim...

18. travanj 2024 23:40