Domaći nogometvaše mišljenje

ANKETA Tko je bio najbolji u velikoj pobjedi nad Marokom? Ocijenite ‘vatrene‘ nakon osvajanja svjetske bronce

Piše SPORT SD
17. prosinca 2022. - 18:14

Hrvatska je pobijedila Maroko u utakmici za treće mjesto rezultatom 2:1 i tako osvojila brončanu medalju, svoje treće odličje sa šestog Mundijala na kojem je nastupila.

Utakmica je počela bombastično, Joško Gvardiol već je u 7. minuti doveo Hrvatsku u vodstvo glavom nakon slobodnog udarca, ali je Achraf Dari već u sljedećem napadu također pogodio glavom nakon slobodnog udarca i vratio stvari na početak.

U 42. minuti Mislav Oršić je zabio sjajan pogodak nakon asistencije Livaje i doveo Hrvatsku u novo vodstvo, a taj gol pokazao se odlučujućim, jer Marokanci do kraja nisu uspjeli zabiti gol. Najbliže tome došao je En-Nesyri u 75. minuti, ali je Dominik Livaković sjajno obranio njegov udarac iz blizine.

Mi vas pozivamo da ocijenite ‘vatrene‘ za nastup u pobjedi protiv Maro...

20. travanj 2024 06:12