OstaloLagano

Veliko slavlje u Hrvacama: odličnom partijom eliminirali nekadašnjeg prvoligaša i izborili šesnaestinu Kupa

Piše Mišo Gulić
27. kolovoza 2019. - 23:53
111hrv

Pobjedom nad Segestom Hrvace su se plasirale u šesnaestinu finala Hrvatskog kupa. Već u drugoj minuti domaća je momčad došla u vodstvo golom koji je s bijele točke postigao Štimac, a taj rezultat potrajao je sve do 57. minute u kojoj je Bosnić s lijeve strane ušao u kazneni prostor i pogodio pored Guća. Hrvacama je novo vodstvo donio Božinović, samo sedam minuta nakon ulaska u igru, i to nakon što mu je dobro asistirao Čeko. Imali su gosti novu odličnu priliku za izjednačenje, kombinirali su Bosnić i Kapac, ali istaknuo se vratar Guć odličnom obranom. Konačan rezultat od 3:1 postavio je Škarić dvije minute prije kraja nakon ubačaja iz kornera.

20. travanj 2024 16:31