Ostalodruga hnl

Croatia zastavu razvila: barjak se vije u Zmijavcima i nakon gostovanja u Dugopolju

Piše Miro Podrug / SN
26. kolovoza 2019. - 20:07
dugopolje_croatia11-240819

Novi drugoligaš je osvojio pun plijen na svom prvom gostovanju, nakon što su domaći prokockali nekoliko prilika naročito u prvom dijelu utakmice. Već u 5. minuti Matej Jukić se odlučio na udarac iz daljine, a Vugdelija je vrhovima prstiju loptu skrenuo u korner.

U 11. minuti domaći traže kazneni udarac nakon kontakta Bauka i napadača Rodića koji je završio na travi, za suca nema prekršaja. U 17. minuti kazneni udarac za Croatiju. Desni branič Bruno Budalić zaustavlja gostujućeg napadača, s leđa, ovoga puta sudac pokazuje na bijelu točku. Kazneni udarac je realizirao Mijo Šabić, njegovu namjeru je pročitao vratar Ćubić no lopta je bila oštra i prošla ispod njega u mrežu, 0:1.

Dugopoljci su imali brojne šanse za izjednačenje, a u 74. minuti 0:2. Efektna akcija gos...

19. travanj 2024 13:24