Ostalo4. liga - splitska

Marović drugi put u dva mjeseca zabio četiri gola, Sloga i dalje neporažena momčad

Piše Darko Rapić
6. studenog 2018. - 09:32

Nogometaši Sloge na pravi su način zaokružili prvih deset kola za sada uspješne kampanje u 1. Županijskoj ligi.

Na domaćem terenu su s visokih 6:1 demolirali Jadran iz Kaštel Sućurca te se tako na uvjerljiv način vratili na vodeću poziciju prvenstvene ljestvice.

Prvo ime susreta bio je tko drugi nego njihov kapetan Mario Marović, koji je postigao četiri pogotka. Očito mu je to u zadnje vrijeme postala ‘navika’ jer je prije nešto manje od dva mjeseca isto učinio Poljičaninu 1921 iz Srinjina. Uvjerljivo je vodeći strijelac prvenstva s trinaest pogodaka u deset utakmica, pa se još jednom pokazalo da je davno prerastao ovaj rang.

Marović je zabio već u 12. minuti, a njegov suigrač Toni Katić povisio je na 2:0 u 29. minuti susreta. Marović je bio autor prvog pogotka u drugom p...

25. travanj 2024 09:08