Ostalobravo, djevojke!

Mlade nogometašice Marjana osvojile jaki međunarodni turnir, a neporažene su već dvije godine!

Piše PSD
11. veljače 2018. - 15:12

Veliki uspjeh postigle su nogometašice Marjana na 2. Kolibri kupu što se igrao u Vitezu. Marjanke, igračice rođene 2002. godine i mlađe, na međunarodnom turniru, u konkurenciji deset ekipa, osvojile su prvo mjesto.

Ostvarile su svih šest pobjeda s gol razlikom 14:1. U skupini su Splićanke svladale Iskru iz Bugojna, Slogu iz Uskoplja, Posavinu iz Domaljevca i Viktoriju II. iz Slavonskog Broda. U polufinalu su igračice Joze Pirića i Ozrena Maršića s 2:1 svladale najbolju ekipu BiH, Sarajevo, a u finalnom dvoboju svladale su Viktoriju iz Slavonskog Broda s 2:0. Igrale su Karla Jonjić, Antonela Torlak, Anđela Rajčić, Matea Bilobrk, Lucia Domazet, Magdalena Stazić, Karla Šabašov, Antonia Mišura, Lucija Pancirov, Anja Prskalo, Lucija Radman-Livaja, Ivana Vlajčević, Petra Baričević, Nina ...

15. travanj 2024 14:31