Ostalobravo, majstore!

Još jedna medalja na Svjetskom atletskom prvenstvu za osobe s invaliditetom: Šandor brončani

18. srpnja 2017. - 19:53

Hrvatski atletičari s invaliditetom nastavljaju nizati sjajne rezultate na svjetskom prvenstvu u Londonu. Četvrtu medalju za Hrvatsku osvojio je Velimir Šandor koji je u bacanju diska, kategorije F52 atletičara s tetraplegijom osvojio treće mjesto.

Šandor je stigao do bronce bacivši disk 17,95 metara. Član AKOSI Uspona iz Velike Gorice je treće mjesto osvojio i na prošlom svjetskom prvenstvu u Dohi 2015. godine, ali i na paraolimpijskim igrama u Rio de Janeiru 2016. godine.

"Nisam zadovoljan daljinom koju sam danas ostvario, no ponekad te treba i Fortuna nagraditi da imaš malo sportske sreće, tako da sam došao do svoje pete medalje na velikim natjecanjima," kazao je 31-godišnji Šandor, rodom iz Opatije u Pokupskom.
Šandor je svoj potencijal nagovijestio 2015. u Sočiju ...

19. travanj 2024 14:23