Ostalokakva utakmica

Veličanstvena Hrvatska nakon neviđene drame u finalu Europskog prvenstva!

Piše A. J.
24. siječnja 2020. - 21:45

Kauboji su na čudesan način u spektakularnoj drami protiv Norvežana izborili finale Europskog prvenstva. U antologijskom dvoboju Hrvatska je na poluvrijeme otišla s dva pogotka prednosti, dok je u nastavku trajala velika drama koja je završena egalom. U produžecima su slavili Kauboji s 29:28 u kojoj je Domagoj Duvnjak odigrao utakmicu života. Ipak, odlučujući pogodak postigao je hrvatski 'ministar obrane' Željko Musa. Vrlo važne obrane upisali su Matej Ašanin, koji je 'skinuo' dva sedmerca, dok je Marin Šego odlično obranio dvije lopte u posljednjoj minuti. U nedjelju se igra finale u 16:30 h, to se ne propušta...

HRVATSKA - NORVEŠKA 29:28

HRVATSKA: Šego (9), Ašanin (0+2); Marić 6, Duvnjak 8 (2), Hrstić, Stepančić 3, Horvat 4, Šarac, Karačić 2, Musa 1, Mamić, Cindrić 1, Brozović, Matanović 2, Mandić 2, Šipić.

NORVEŠKA: Bergerud (13), Christensen; Nikolaisen, Sagosen 11 (2), Øverjordet, Øverby 3, Jøndal 3, Aar, Bjørnsen 2, Gullerud, Johanessen 3, O'Sullivan 1, Tangen 4, Reinkind 1, Gulliksen, Blonz.

SEDMERCI: Hrvatska 2 (1), Norveška 4 (3)

ISKLJUČENJA: Hrvatska 12 minuta (Duvnjak 2, Mamić 15, 43, Cindrić 19, Hrstić 52, Sepančić 57), Norveška 8 minuta (Øverby 5, 49, Bjørnsen 27, Johanessen 46)

IGRAČ UTAKMICE: Domagoj Duvnjak

19. travanj 2024 05:16