Šibenčanke s plus 30 slavile u Zadru, minutažu dobile i mlađe igračice

Piše Krešimir Gulin
24. prosinca 2020. - 13:56
Košarkašice Šibenika, nakon slavlja na Baldekinu protiv KAŽL, pobijedile su i Zadruarhiv/Ante Baranić/Cropix

Košarkašice Šibenika zabilježile su i drugu uzastopnu pobjedu u prvenstvu Hrvatske nakon što su izašle iz duge izolacije u kojoj su bile zbog problema s koronavirusom.

Nakon slavlja nad Akademijom Žane Lelas na Baldekinu, djevojke trenera Stipe Bralića svladale su još jednog dalamtinskog rivala- Zadar u gostima s uvjerljivih plus 30 (83:53).

Rezultatski je sve bilo riješeno već do poluvremena kada su Šibenčanke imale 20 razlike. Stoga je trener Bralić u nastavku utakmice imao luksuz dati nešto veću minutažu mladim igračicama poput Skrozić, Barišić ili Milković.

Najefikasnija u redovima Šibenika bila je Dujić s 19 koševa, a slijedila ju se Vojvodić sa 17 ubačaja.

Za Šibenik su igrale: Vojvodić (17), Silov (8), Barišić (3), Tabula (14), Cigić (6), Džafić (9), Skrozić (2), Šarić (5), Ćuklin, Milković, Dujić (19).

24. travanj 2024 23:29