Zvijezde onlineVATRENA NAVIJAČICA

Željela je gol, i dozvala ga je! Iris prati akcije svog Marka na terenu kao ‘oko sokolovo‘, sve s ljubavlju objavljuje

Piše Mozaik SD
12. travnja 2023. - 18:52

"60‘ GOOOOOOOL! Livaja je zabio i Hajduk vodi 1:0" - sportski su izvjestitelji notirali, a Iris Livaja je gotovo iste sekunde podijelila video penala na svom profilu na Instagramu!

Bome ga je dozvala, budući je i u 1. poluvremenu nogometnog sraza Hajduka i Slaven Belupa u Koprivnici, gdje se igra susret polufinala SuperSport Hrvatskog nogometnog kupa, u 32 minuti, kod izgledne šanse svoga Marka, također objavila snimku nogometnog trenutka.

"I evo prve koliko-toliko opasne situacije pred Čovićevim golom. Lovrencsics je ubacio za Livaju, ali njegov udarac je blokiran!".

I dok fotoreporteri na terenu ne mogu zabilježiti baš svaki sekund igre, Livajina supruga Iris brza je na snimalici i objavi....