StoryEditorOCM
ShowbizSnimljeni u automobilu

Ova ljepotica zavela je neke od najpoznatijih muškaraca na svijetu: nedavno je uhvaćena s 88-godišnjom filmskom legendom, je li riječ o novoj ljubavnoj vezi?

Piše JL
30. siječnja 2019. - 14:58
40826021_213156146059282_279881235148447595_n

S obzirom da je prije izlazila s Mickom Jaggerom (75), jasno je da Nooru Alfallah(23) privlače stariji muškarci, piše Jutarnji.

No ova je 23-godišnja filmska producentica ipak demantirala da je trenutačno u vezi s hollywoodskom legendom Clintom Eastwoodom (88) nakon što su snimljeni kako zajedno odlaze na večeru.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

No-Chella

A post shared by Noor Alfallah (@nooralfallah) on

Noor i Clint posjetili su poznati restoran Craig's u zapadnom Hollywoodu u koji rado zalaze brojne zvijezde.

Clint je svoju prijateljicu dovezao automobilom oko kojeg su se brzo sjatili obožavatelji poznatog glumca i redatelja te ga zamolili za autogram i slikanje.

'Nismo u vezi. Među nama nema ničega. Obiteljski smo prijatelji. Na večeri su bili i članovi naših obitelji i to je sve', kazala je Noor upitana je li u vezi s vremešnim oskarovcem.

Inače, Noor se osim s Jaggerom povezivalo i s milijarderom Nicolasom Berggruenom (57), dok je Clint trenutno u vezi Christinom Sanderm.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Noor Alfallah (@nooralfallah) on

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
24. ožujak 2023 05:47