StoryEditorOCM

Sedam diva pjevat će Splićanima za Svetog Duju

Piše PSD.
15. travnja 2010. - 23:33
"Sedam diva za 7. svibnja” naziv je koncerta koji će Splićanima za blagdan sv. Duje darovati Tereza Kesovija, Radojka Šverko, Jasna Zlokić, Meri Cetinić, Zorica Kondža i Ljupka Dimitrovska, dok će splitska glumica i pjevačica Ksenija Prohaska ujedno i voditi program.



Poznate glazbene dive na Rivi će pratiti orkestar Joška Banova, a organizator koncerta, tvrtka “Dalmacija koncert” u vlasništvu Tomislava Mrduljaša, najavljuje vrhunsku produkciju dostojnu blagdanskoga gala koncerta.

− Društvo je zaista krasno i mislim da će to biti koncert na zadovoljstvo splitske publike. Što se moga repertoara tiče, dotaknut ću se pjesama koje sam pjevala na Splitskim festivalima, no ubacit ću i nešto stranog repertoara.

U Splitu sam posljednji put nastupala na koncertu u čast J...

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
09. lipanj 2026 13:41