Kolumnekomentar

Strah i grč se uvukao u “bijele”, počeli su – čekati kraj, prerano

2. ožujka 2016. - 10:30
kom00

Slab Hajduk u drugom poluvremenu, u stanju šoka, nesiguran kao da je sam sebi prizivao tragiku izjednačenja puštajući Osijek da mu se primakne, što se na kraju i dogodilo sa 2:2 u zadnjoj sekundi.

Osijek sad hvali sebe, unijeli su preokret neki igrači (Mandić, Mioč), ali to nema naročite veze s učinkom “bijelih”, psihičkim potonućem u drugom dijelu. Od iščekivanja da pobjeda što prije svane, sami su sebi zagorčali život.

A Hajduk se čak izvukao iz ponora ranog gola, preokrenuo sa super golovima Sušića iz daljine i Nižića nakon akcije iz prekida i to je trebala biti fešta od drugog poluvremena.

Kad tamo, strah i grč se uvukao u “bijele”, počeli su – čekati kraj, prerano, uvukli se pred Kalinića, trpjeli kornere Osijeka i dočekali ono najgore. Šok-izjednačenje u zadnjo...

16. travanj 2024 14:02