OstaloMALI NOGOMET |

BODOVI OSTALI U DVORANI ‘MATE PARLOVA‘ Praznih ruku ‘crveno plavi‘ iz Pule, koja se jedina može pohvaliti kako ima...

16. listopada 2021. - 21:49

Praznih ruku je ostao Square kod Futsal Pule Stanoinvest. Poražen je s 3:2. Domaćin, kojeg vodi Frane Despotović, trener koji je vodio dubrovačke 'crveno plave' krajem sezone 2019./20., potom bio u Italiji, počeo prošlu sezonu u Saviatesta Mantovi nakon čega je dobio otkaz, ima sad jedini stopostotan učinak, a pulski sastav je novo ime u najvećeg rangu.

Puležani su poveli s 2:0. Marko Kuraja je prepolovio njihovu prednost. U 35. minuti 3:1 za domaćina, a u idućoj minuti Squarea je opet na pogodak zaostatka doveo Mato Šimunović kad su 'crveno plavi' povukli vratara iz igre. U preostalom vremenu 'crveno plavi' su pokušali izjednačiti, domaćin povećati prednost. Nisu uspjeli ni jedni, ni drugi, ali Futsal Pula Stanoinvest slavi, a ne Square, koji je nakon startne pobjede u Šibeniku protiv Crnice izgubio od Vrgorca kao domaćin u Čibači, a sad u Puli upisao drugi poraz.

Rezultati 3. kola, petak, 15. listopada, Zagreb: Futsal Dinamo – Novo vrijeme 5:2, subota, 16. listopada, Vrgorac: Vrgorac – Olmissum 3:1, Split: Universitas – Šibenik 1983. 5:9, Šibenik: Crnica – Alumnus 4:5, Pula: Futsal Pula - Square 3:2.

Poredak: 1. Futsal Pula Stanoinvest 9 bodova (13:7), 2. Futsal Dinamo 6 bodova (12:6), 3. Olmissum 6 bodova (8:4), 4. Vrgorac 6 bodova (8:7), 5. AFC Universitas 6 bodova (14:14), 6. Square 3 boda (8:7), 7. Novo vrijeme 3 boda (8:10), 8. Alumnus Sesvete 3 boda (9:12), 9. Šibenik 1983. 3 boda (12:17), 10. Crnica bez boda (5:13).

Raspored 4. kola, Sesvete: Alumnus – Šibenik 1983., Omiš: Olmissum – Futsal Pula, Dubrovnik: Square – Futsal Dinamo, Šibenik: Crnica - Vrgorac, Makarska: Novo vrijeme – AFC Universitas.

22. travanj 2024 16:59