LAKERSI IZJEDNAČILI PROTIV BLAZERSA Davis nezaustavljiv, Lillard izašao zbog ozljede, Hezonji 21 minuta....

21. kolovoza 2020. - 07:54
Los Angeles Lakers – Portland Trail Blazers 1:1 nakon druge utakmice četvrtfinala doigravanja za prvaka na Zapadu. Lakersi su izjednačili. Dobili drugu sa 111:88. Treća utakmica igra se za dva dana. Tko će prije četiri pobjede te polufinala Zapada, Lakersi, broj jedan na Zapadu ili osmi Blazersi?

Nakon prve četvrtine Blazersi su zaostajali 27:19, zatim 56:39 na poluvremenu, a u trećoj četvrtini su bili i na minus 30 (85:55)... Damian Lillard napustio je u trećoj četvrtini utakmicu zbog ozlijede lijevog kažiprsta, ali najbolji igrač Blasersa je uvjeren kako će igrati već u trećoj utakmici.

Anthony Davis bio je najbolji Lakes (31 koš i 11 skokova za 29 minuta), LeBron James je doprinio pobjedi s 10 koševa, 6 skokova, 7 asistencija i 2 osvojene lopte, a kod Blazersa Lillard prvi strijelac s 18 koševa, CJ McCollum drugi strijelac s 13 koševa, Jusuf Nurkić je ubacio 9 koševa i imao 8 skokova, Carmelo Anthony samo 2 koša... Mario Hezonja je igrao protiv Lakersa 21 minutu. Postigao 4 koša, pogodio 2 od 6 šuteva iz igre, imao 3 skoka, asistenciju i osvojenu loptu. Dok je bio u igri Blazersi su bili uspješniji od Lakersa za dva koša.

20. travanj 2024 08:50