OstaloLiga prvaka

Bez iznenađenja u Gružu: hrvatski prvak torpedirao Partizan

8. studenog 2017. - 22:57
jug_partizan2-081117

Bez iznenađenja u Gružu. Hrvatski prvak je bio bolji od srpskog. Uz to nije bilo ni rezultatske neizvjesnosti bez obzira što Jugova igra u napadu s igračem više nije bila za prste polizat u samom početku. Međutim, obrana je bila odlična, kontranapad također. Već u prvom poluvremenu nisu bili dovoljni prsti obje ruke za izbrojiti napade u kojima Partizan nije stigao pogledati prema Marku Bijaču, kapetanu i vrataru Jug Croatia osiguranja. Isto tako, na kraju utakmice, nisu bili dovoljni prsti obje ruke za pokazati koliko je puta Jug prodao Partizanu (polu)kontru.

Već nakon prve četvrtine bilo je 3:0 za Jug CO. Niz hrvatskog prvaka nastavljen je i u drugoj četvrtini te je nakon 11 minuta igre na semaforu pisalo 5:0. Partizan je tek iz odbijanca, s igračem više (Đorđe Lazić), uspi...

25. travanj 2024 03:17