OstaloOdlične vijesti iz Italije

Pobjeda i remi Jadrana u dvostrukom programu

29. rujna 2017. - 00:07
ivan_asic4-031009

Četvrtak je bio odličan dan za vaterpoliste Jadrana na kvalifikacijskom turniru Eurokupa u Bustu Arsiziju pored Milana. Pobjeda i remi u dvostrukom programu. Dovoljno za diobu prvog mjesta s domaćinom turnira Sport Managementom iz Verone s kojim su remizirali u dramatičnom susretu 11:11 (1:3, 2:3, 3:4, 5:1).

U zadnju četvrtinu momčad Ivana Asića ušla je s velikim zaostatkom 10:6, a uz to nisu imali ni Krapića koji je zaradio treće isključenje. Međutim, uslijedio je preokret. Tri uspješne realizacije igrača više (Marinić Kragić, Power, Antonijević) i onda gol Viskovića za poravnanje na 10:10. Poveli su opet Talijani, a onda je minutu i pol prije kraja Marinić Kragić opet vratio stvari na početak. U finišu su jedni i drugi mogli do pobjede, no rezultat se više nije mijenjao....

15. travanj 2024 15:31