Ostalootvoreno prvenstvo u berlinu

Ante Rađa osvojio srebro na 100m leđno

9. srpnja 2017. - 21:31
plivanje_prvenstvo4-270216

Posljednjeg dana natjecanja na Otvorenom plivačkom prvenstvu Njemačke u Berlinu za osobe s invaliditetom hrvatski reprezentativac Ante Rađa osvojio je drugo mjesto na 100 metara leđno.

Zlatni je bio Britanac Jonathan Fox, a treći je bio Talijan Valerio Taras.

Hrvatska reprezentacija je u Berlinu osvojila pet medalja. Kristijan Vincetić je osvojio tri medalje - srebro na 100m delfin, srebro na 400 m slobodno, te broncu na 100m slobodno, Rađa je osvojio srebro na 100 leđno, a Karlo Knežević broncu na 200m slobodno.

"Zadovoljan sam trenutačnom formom Kristijana Vincetića i Ante Rađe koji će nastupiti na skorašnjem svjetskom prvenstvu u Mexico Cityju. Iako su obojica osvojila medalje, više me raduju njihova vremena i forma. Što se tiče juniora gotovo svi su isplivali svoje osobne rek...

20. travanj 2024 07:47