Ostalorazigravanja

POŠK stvorio dobru prednost pred uzvrat

29. ožujka 2017. - 23:43
posk_bayer5-15

Vaterpolisti splitskog OVK POŠK-a ispunili su cilj – pobijedili su Vojvodinu u prvoj utakmici razigravanja za A1 Triglav regionalnu ligu i pritom stekli vrijedan kapital uoči uzvrata u Novom Sadu ove subote.

Prednost od tri gola lijepa je zaliha, pogotovo ako se zna da su Novosađani na Poljudu sredinom druge četvrtine vodili 5:3.

U posljednji period ušlo se sa 6:6, a onda su gosti upali u seriju isključenja što su domaćini iskoristili i odvojili se na 9:6.

U posljednjih gotovo pet minuta igre nije bilo golova. Mogli su Splićani zabiti još koji, ali su ga mogli i primiti.

Na njihovu sreću, Vojvodina nije realizirala ni jedan od tri igrača više koja je imala do kraja susreta. Svakako valja istaknuti i lijepo popunjene tribine koje su tijekom cijele utakmice bile važna pomoć igračima...

16. travanj 2024 06:34