OstaloRAZBILI PARTIZAN

Jug opet pokazao svoje pravo lice

1. ožujka 2017. - 21:28
jug_partizan06-010317

Jug je opet pokazao svoje pravo lice. Oporavio se od pljuske koju mu je prošlog vikenda u Triglav regionalnoj ligi zadao Partizan te se istom suparniku revanširao uvjerljivim trijumfom u Ligi prvaka. Jedna od dvije željene pobjede su ostvarene i Dubrovčani su sada sasvim blizu plasmana na Final Six kontinentalnog natjecanja.

"Gospari" su sve riješili već u prve dvije četvrtine koje je obilježila njihova sjajna napadačka igra. Realizacija im je bila gotovo perfektna, ulazilo je gotovo sve. U početku je, doduše, izgledalo kako se ponavljaju problemi s propusnom obranom, kao protiv Partizana prošlog vikenda i prije toga s Hannoverom, jer koncem prve četvrtine Jug je već bio na tri primljena gola (4:3).

No, tada je krenula serija 6:0 kojom je domaćin već do sredinom druge četvrt...

16. travanj 2024 21:26