Ostalopoljud

I jadranaši uljepšali veliki splitski dan sporta

3. veljače 2017. - 23:03
hrvatska_sad2-280809

Vaterpolisti Jadrana upotpunili su uspješan sportski dan za Split nakon slavlja košarkaša na Gripama. U bazenu na Poljudu u sklopu A1 Triglav regionalne lige svladali su Mladost, napokon da su i oni jednom pobjednički izašli iz tijesne završnice.

Kako i rezultati po četvrtinama pokazuju, bio je to dvoboj pun obostranih oscilacija. Jadran je vodio 6:4 u trećoj četvrtini, čak je možda i trebao prelomiti susret, ali nije uspio. Mladost je ostala u priključku i početkom zadnje dionice poravnala na 8:8.

Popović je zabio za 9:8 Jadrana, a Milaković opet vratio u egal. Minutu i pol prije kraja Marinić Kragić realizirao je peterac koji je Jadranu donio trijumf i bijeg sa začelja budući da je ranije tijekom večeri Vojvodina porazila Partizan i tako nakratko prepustila Splićanima dno l...

19. travanj 2024 08:17