Ostalogruž

Liga prvaka: Jug CO startao pobjedom

30. studenog 2016. - 23:45
jug_eger9-301116

Odigrali smo vrlo dobro te ostvarili lijepu pobjedu i lijepo počeli novu sezonu – istaknuo je Xavi Garcia, Jugov reprezentativac nakon pobjede protiv Egera na startu nove sezone u Euroligi, koju je otvorio pogotkom Loren Fatović.

Ovo je četvrta sezona u povijesti u kojoj Gruž brani, a ne napada naslov prvaka Europe. Niti jednom u povijesti Jugaši nisu uspjeli obraniti naslov. Evo im novog izazova budući su sačuvali sastav na okupu, onaj koji je ostvario senzacionalan trijumf prije gotovo pola godine u Budimpešti.

Fatović je pogodio nakon minute i 13 sekundi igre i to s igračem više za 1:0 protiv Egera.
Jug CO je u prvoj četvrtini s dva pogotka u nizu, Luke Lončara i Felipe Perronea, prvi put imao osjetnu prednost (3:1), međutim, Balasz Erdelyi i Boris Vapenski su izjednačili. Na...

23. travanj 2024 13:04