Mornar svladao Šibenik: Zna se tko je gazda u Poljudu

11. veljače 2009. - 22:02

Mornar Brodospas je nakon devet i pol minuta igre vodio s čak 5:0, no ipak smo gledali uzbudljivu završnicu u kojoj su Šibenčani mogli i izjednačiti. Na kraju su imali igrača više i 12 sekundi za napad, ali je Filip Vuleta s lijevoga krila pucao pored gola.

Četiri minute prije kraja, kod rezultata 8:6, crveni karton (već je imao žuti) je dobio trener gostiju Ivica Tucak, nakon žestokog prigovora zbog isključenja Španje na Marelji. Tucak se preselio u prve redove tribina, odakle je nastavio davati upute svojim igračima, ali i prosvjedovati zbog sudačkih odluka.

“Mornari” nisu iskoristili spomenutog igrača više, Krnić je pogodio stativu, a Sutić je tri minute prije kraja smanjio na samo gol zaostatka. Na 1:22 do kraja utakmice Danijel Burić je očajnički pucao iz daljine i pog...

23. travanj 2024 08:50