U utakmici prepunoj incidenata Šibenčani stigli tik do povijesnog uspjeha

7. veljače 2009. - 23:27

San o četvrtfinalu Eurolige, za šibenske je vaterpoliste sve bliži javi! Zaveslaj do ostvarenja toga cilja stigli su potopivši Talijane.

Presudan je bio početni «tajfun», koji je goste primorao da u vrlo ranoj fazi krenu s provokacijama, traženjem incidenta.

Seriju «narančastih» je otvorio s dva pogotka Brlečić, nastavili su braća Letica, da bi Edi Brkić pogodio iz peterca za velikih 5:2 nakon nepunih šest minuta. Takvu zalihu je naša momčad čuvala i u drugoj četvrtini.

Nakon «velikog odmora», Boris Letica je pobjegao Calcaterri i zabio za 8:4. Na «plus pet» je podigao kapetan Brkić, što je bio znak Talijanima da krenu s prljavom igrom.

Do kraja utakmice krcate tribine Crnice vidjele su malo od vaterpola, a puno više grubosti, čak pet isključenja s pravom zamjene. ...

18. travanj 2024 21:10