Mornari ispali za jedan gol

5. prosinca 2008. - 18:12

Mornar Brodospas nije se uspio plasirati na Final four Kupa Hrvatske, Splićanima je za prolaz nedostajao jedan gol.

Na kraju splitskoga kvalifikacijskog turnira, po dva boda imaju Primorje EB, Mornar BS i Medveščak, ali Riječani idu dalje zbog gol-razlike (16:15), koja im je za jedan pogodak bolja od domaćina (17:17).

“Mornarima” su se prije utakmice ozlijedila dva bitna vanjska igrača, Dino Krnić i Marin Ban, koji nisu bili sasvim spremni za igru. Splićani nijednom nisu vodili, a gosti iz Rijeke su već u prve dvije četvrtine imali potrebnih dva razlike (0:2 i 1:3).

Pogodak odluke zabio je Damir Glavan 48 sekundi prije kraja, kada je nakon neiskorištenog igrača više Primorja postavio konačan rezultat. Splićani su u 19. minuti golom Željka Kovačića iz mrtvoga kuta izjednačili ...

16. travanj 2024 07:01