Ostalovaterpolo

Jadranska liga: Nije manjkalo uzbuđenja u pobjedi Jugaša

30. studenog 2008. - 17:47

Crnica je opet uživala u spektaklu, ali nije uspjela utišati Juga! U okršaju euroligaša, nije manjkalo dramatike, lijepih pogodaka, vrhunskih obrana, ali ni žestokih okršaja u vodi.

Uspjeli su Dubrovčani povesti 4:2 sredinom druge četvrtine, nakon dvaju pogodaka s igračem više (Bošković, Sandro Sukno). Smanjio je Slavko Letica, a Brkić iz peterca poravnao, početkom treće četvrtine (4:4), potpuno zakuhao utakmicu. Ispostavilo se, ne samo rezultatski!

Domaćini su grizli do maksimuma, a jugaši postali nervozni, pa je bilo i duela preko granice. Dvaput su suci posezali za obostranim isključenjima, a kulminacija je uslijedila sredinom trećega dijela igre. Nakon što je Obradović zabio za dubrovačkih 5:4, nastalo je naguravanje u vodi, vjerojatno je pao i poneki udarac. “Vijećan...

25. travanj 2024 17:51