Mornar Brodospas maksimalno dovršio turnir na domaćem terenu

19. listopada 2008. - 15:04
Mornar Brodospas ostvario je maksimalan učinak na prvom kvalifikacijskom turnira vaterpolskog LEN kupa, kojemu je bio domaćin ovog vikenda na splitskom Poljudu. Splićani su u nedjelju ujutro pred malobrojnim gledateljima upisali i treću pobjedu protiv slovačke momčadi ŠKP iz Košica, rezultat je bio uvjerljivih 19:6.

Početkom druge četvrtine Mornar BS je poveo sa 7:1, no tada su Slovaci malo došli do daha, te su s tri uzastopna pogotka u 14. minuti smanjili na 7:4. “Mornari” su se ipak probudili, zabivši sedam golova zaredom (među kojima čak četiri najboljeg strijeca susreta Dina Krnića) za 14:4 u 21. minuti.

Mornar BS je do najveće prednosti od 13 razlike došao golom Željka Kovačića za 18:5 tri i pol minute prije kraja. U zadnje dvije minute pao je po jedan pogoda...
19. travanj 2024 00:23