Ostaloprva hnl

Pogledajte golove s utakmice Osijek - Hajduk

1. svibnja 2016. - 19:08
vid00

Nogometaši Osijeka pobijedili su u utakmici 34. kola Prve HNL Hajduk s 2-1 (0-0).

Svi golovi pali su u drugom dijelu, a domaći su došli u vodstvo u 50. minuti nakon što obrambeni nogometaši Hajduka nisu uspjeli izbiti loptu izvan šesnaesterca ona je došla do branića Josipa Kreževića koji je oštrim udarcem iz poluvoleja šalje u mrežu nemoćnog Grbića.

Isti grač u 74. minuti glavom postiže i postiže i drugi zgoditak, a to su bili i prvi prvenstveno pogoci ove sezone Kneževića.

Tračak nade za goste pojavio se u 84. minuti kada je sudac Pajač dosudio jedanaesterac nakon što je u svom kaznenom prostoru Lukić igrao rukom. Siguran realizator najstrože kazne bio je Sušić koji time postavlja konačni rezultat utakmice.

24. travanj 2024 09:12