Hrvatski Roland Garros: Pobijedili Ljubičić i Čilić

28. svibnja 2010. - 21:35
Ivan Ljubičić plasirao se u treće kolo Roland Garrosa. U maratonskome meču koji je zbog kiše trajao dva dana, Ljubo je svladao Amerikanca Mardyja Fisha sa 6:2, 6:7(8), 4:6, 6:2, 10:8. Meč je ukupno trajao čak četiri sata i 38 minuta, s tim da su prva dva seta, odigrana u četvrtak, trajala točno dva sata, tako da su Ljubičić i Fish na zemljanome terenu u petak proveli dva sata i 38 minuta.

afp
Nakon što je u četvrtak Fish prije prekida zbog kiše uspio izjednačiti na 1:1 u setovima, nakon što je naš tenisač propustio četiri set lopte za 2:0, 28-godišnji Amerikanac je u dva navrata bio bliži pobjedi. Fish, inače 97. igrač svijeta, bole je ušao u nastavak meča i dobio treći set sa 6:4, te poveo s 2:1 u setovima. Ljubi...
24. svibanj 2024 01:12