Tenisizgubila od partnerice u paru

Konjuh otkrila razloge slabog nastupa: Ujutro sam se probudila s mučninom

1. lipnja 2017. - 17:10

Hrvatska tenisačica Ana Konjuh zaključila je svoj nastup na Roland Garrosu porazom u 2. kolu od Poljakinje Magde Linette 0-6, 5-7.

Konjuh je očajno ušla u meč. Izgubila je tri svoja servisa i do kraja seta ostala na nuli. Poljakinja je za svega 18 minuta dobila prvi set rezultatom 6-0.

U drugom setu Konjuh je zaigrala bolje i već u prvom gemu je načinila 'break' i potom povela 2-0. Nažalost, 25-godišnja Poljakinja je vrlo brzo vratila izgubljeni servis izjednačivši na 2-2. Konjuh je kod rezultata 4-4 još jednom oduzela servis suparnici, no njezina prednost je kratko trajala i 95. tenisačica svijeta je već u idućem gemu vratila izgubljeni servis izjednačivši na 5-5. Linette je potom povela 6-5 te još jednim oduzetim servisom zaključila meč.