Tenisdrugi grand slam sezone

Ćorić i Karlović ispali u drugom kolu Roland Garrosa, Konjuh uspješna u paru

31. svibnja 2017. - 17:53

Borna Ćorić nije uspio ponoviti rezultat iz prethodne dvije godine na Roland Garrosu kada je dohvatio treće kolo. Ove ga je godine na drugoj prepreci zaustavio 25. nositelj Amerikanac Steve Johnson 6:2, 7:6 (8), 3:6, 7:6 (7) poslije tri sata i 54 minute velike borbe. Imao je Borna puno šansi odvesti meč u drugom pravcu, ali je u „tie breaku“ drugog seta prosuo vodstvo 3:0 i dvije set-lopte, dok je u četvrtom vodio 4:2 i onda u „tie breaku“ 6:4. Borna je bio toliko bijesan nakon poraza da je reket razbio u nekoliko komada. A Johnson je završio u suzama. Još se bori s emocijama nakon što mu je prije dva tjedna neočekivano preminuo otac.

Zajedno s Ćorićem Roland Garros napustio je i Ivo Karlović koji je također u drugom kolu glatko poražen od Horacija Zeballosa 7:6 (5), ...

18. travanj 2024 03:40