Tenisatp ženeva

Nije imao šanse protiv Amerikanca: Škugor 'pometen' za samo 48 minuta

24. svibnja 2017. - 15:41

Hrvatski Davis Cup reprezentativac Franko Škugor (ATP - 344.) nije uspio izboriti mjesto u četvrtfinalu ATP turnira u Ženevi, gdje ga je u srijedu u dvoboju 2. kola svladao Amerikanaca Sam Querrey (ATP - 28.) sa 6-2, 6-3 za samo 48 minuta.

Presudnim se za ishod dvoboja pokazalo razdoblje od 2-2 u prvom setu do 3-0 u drugom, kad je američki tenisač napravio tri 'breaka' i nanizao sedam gemova.

Škugor je u dva seta uspio osvojiti svega šest poena protiv servisa svog suparnika, tako da je ostao bez ikakve prilike za 'break', dok je Querrey na reternu osvojio 16 poena i od pet 'break-lopti' iskoristio tri.

Amerikanac će u četvrtfinalu igrati protiv pobjednika dvoboja Švicarca Stana Wawrinke i Brazilca Rogeria Dutre Silve.

Wawrinka je prvi nositelj turnira i branitelj prošlogodišnjeg n...

19. travanj 2024 01:11