TenisAustralian Open

Čilić: Nije bilo lako vratiti se, nisam bio maksimalno unutra s emocijama i motivacijom

16. siječnja 2017. - 11:52
cil00

Znao sam da će biti teško jer je Jerzy Janowicz igrač koji sjajno servira i igra dosta agresivno, kazao je najbolji hrvatski tenisač Marin Čilić nakon što je na startu Australian Opena pobijedio poljskog tenisača 4-6, 4-6, 6-2, 6-2, 6-3 nakon što je gubio 0-2 u setovima.

Čilić je daleko teže nego što se očekivalo startao na prvom Grand Slam turniru sezone. Nakon dva seta plesao je na rubu poraza, no u nastavku meča pronašao je izgubljeni ritam i preokrenuo rezultat ostvarivši pobjedu nakon tri sata i četiri minute igre.

"Janowitz može biti jako opasan, pogotovo kada su brzu uvjeti kao u Melbourneu. Možda mi je to unijelo malo nesigurnosti na početku. Bio sam preoprezan, oklijevao sam i nisam dobro servirao," kazao je Čilić.

Čilić je poveo 2-1 uz rani break, no potom ...

18. travanj 2024 15:56