ATP Pariz-Bercy: Nakon Čilića i Ančić u drugom kolu

27. listopada 2008. - 19:27

Marin Čilić je u prvom kolu ATP Masters Series turnira u Pariz-Bercyu svladao Talijana Andreasa Seppia sa 7:6 (5), 6:2, dok je Ivo Karlović izgubio od Nijemca Nicolasa Kiefera sa 6:4, 7:5.

Čilić je slavio protiv Seppia u dva seta iako je Talijan u prvom setu nakon vodstva Međugorca od 3:1 preokrenuo i poveo sa 5:3, te neuspješno servirao za set. Ključnim se pokazao "tie-break" prvog seta koji je otišao na Čilićevu stranu, a u drugom setu je hrvatski igrač napravio dvostruki "break" i za sat i 40 minuta riješio dvoboj u kojemu je prvi servis obojici bio ispod 50 posto.

Od devet lopti za obrat Čilić je iskoristio pet, a Seppi od šest četiri. U međusobnim dvobojima Čilić i Seppi su sada 2:2, a sljedeći Čilićev protivnik bit će Španjolac Marcel Granollers, 58. tenisač svijeta s k...

20. travanj 2024 05:53