Strani nogometdramatična završnica

Vratar najgore momčadi u petoj minuti nadoknade zabio za povijesni bod: među strijelce su upisao i hrvatski reprezentativac

3. prosinca 2017. - 17:30
2017-12-03T134258Z_2118735756_RC1CC7CBAEC0_RTRMADP_3_SOCCER-ITALY-BEN-MIL.JPG

Najgora momčad talijanskog prvenstva Benevento osvojio je prvi bod ove sezone nakon što je u 15. kolu Serie A odigrao 2-2 protiv Milana i to nakon što je izjednačio golom vratara Alberta Brignolioja u petoj minuti sudačke nadoknade.

Benevento je tako osvojio povijesni prvi bod u elitnom razredu talijanskog nogometa.

Gosti su vodili 1-0 i 2-1, ali Benevento se nije predavao i uspio je otkinuti bod Milanu koji je produžio krizu rezultata i pod vodstvom novog trenera Gennara Gattusa,.

Milan je poveo u 38. minuti golom Giacoma Bonaventure i činilo se kako će 'Rossoneri' nastaviti crni niz Beneventa. Međutim, George Puscas je izjednačio u 50. minuti. Osam minuta kasnije Nikola Kalinić je zabio glavom za 2-1 prekinuvši golgeterski post koji je trajao više od mjesec dana. Hrvatskom napadaču...

20. travanj 2024 06:56