Strani nogometZbogom Europa

Vlašić dobio pola sata: Everton na Goodisonu parku 'popio peticu' od Atalante

24. studenog 2017. - 00:18
2017-11-23T221110Z_921994710_RC1F72C9DDD0_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-EVE-ATT.JPG

Nogometaši Lyona i Atalante uvjerljivim pobjedama u skupini E protiv Apoella i Evertona potvrdili su prolaz u 16-inu finala Europske lige.

Lyon je na svom travnjaku pobijedio Apollon 4-0, dok je Atalanta na gostovanju deklasirala verton 5-1. Lyon je rutinski stigao do pobjede, a golove su postigli Mouctar Diakhaby (29), Nabil Fekir (32), Mariano Diaz (67) i Maolida (90). Antonio Jakoliš je odigrao cijeli susret za goste, dok je Anton Maglica izašao iz igre u 17. minuti zbog ozljede.

U drugom susretu Atalanta je deklasirala Everton 5-1. Golove za goste zabili su Bryan Cristante (12, 64), Gosens (86), Cornelius (88, 90+4), dok je pogodak za domaćine zabio Sandro Ramirez (71). Pobjeda Atalante je mogla biti još uvjerljivija, no Alejandro Gomez promašio kazneni udarac u 52. minuti. Nikola ...

24. travanj 2024 15:37