Strani nogometigrao samo 60 minuta

Ostvario poseban 'hat-trick': postigao dva pogotka pa stigao na rođenje sina

22. studenog 2017. - 20:41
2014-04-12T193618Z_1550771093_GM1EA4D09X601_RTRMADP_3_SOCCER-ENGLAND-CUP.JPG

Napadač engleskog nogometnog trećeligaša Wigan Athletica Ryan Colclough u utorak je ostvario poseban "hat-trick", on je postigao dva pogotka u 3-0 pobjedi protiv Doncaster Roversa da bi ga potom trener zamijenio kako bi stigao na vrijeme u rodilište i nazočio rođenju sina.

Colclough je svojim drugim golom povisio na 3-0 u 58. minuti, a zatim je zamijenjen kako bi požurio u rodilište jer je na poluvremenu saznao kako mu je partnerica prevezena u dvoranu za porode.

U rodilište je sretni strijelac stigao 30 minuta prije rođenja svog drugog sina Harleya Thomasa.

- Ovo je sjajan osjećaj, ne mogu poželjeti ništa bolje. Tijekom dana su nam rekli kako bi se dijete moglo roditi u sljedeća dva dana, ali onda mi je otac s tribina dao znak da je supruga prebačena u dvoranu za porode, pa sam...

25. travanj 2024 02:53