Strani nogometBez pobjede nad portugalcima

Prvi put u klupskoj povijesti: Bešiktaš remijem osigurao prvo mjesto u skupini i plasman u osminu finala

21. studenog 2017. - 21:22
2017-11-21T183743Z_1853279070_RC19E4F7EB70_RTRMADP_3_SOCCER-CHAMPIONS-BES-POR.JPG

Nogometaši Bešiktaša osigurali su prvo mjesto u skupini G Lige prvaka nakon što su u susretu 5. kola u Istanbulu odigrali 1:1 protiv Porta. Bešiktaš je tako prvi put u povijesti izborio plasman u osminu finala Lige prvaka.Turski sastav uoči zadnjeg kola ima 11 bodova i više ga niti jedan klub u skupini ne može dostići. Porto je drugi sa sedam bodova, RB Leipzig ima četiri, a Monaco dva boda. Večeras se još sastaju Monaco i RB Leipzig.

Porto je poveo u 29. minuti golom Felipea, a izjednačio je Anderson Talisca u 41. minuti nakon sjajnog prodora i asistencije Cenka Tosuna. Bešiktaš je u drugom dijelu imao dvije sjajne prilike, ali više nije bilo golova. U 58. minuti je Ryan Babel sa 18 metara uzdrmao vratnicu, a tri minute kasnije Ricardo Quaresma je nakon lijepog prodora odli...

19. travanj 2024 00:53