Strani nogometsve u pola sata

Hrvatski dvoboj na Apeninima: jedan zabio velikom Buffonu, drugi pocrvenio zbog nesportskog ponašanja

22. listopada 2017. - 22:54
perica

U susretu devetog kola talijanskog nogometnog prvenstva Juventus je u Udinama pobijedio Udinese 6-2 uz pogodak Stipe Perice i isključenje Maria Mandžukića.

Juve je do pobjede stigao s igračem manje nakon što je u 26. minuti isključen Mandžukić, a torinska 'Stara dama' je čak četiri gola postigla s igračem manje.

Već u osmoj minuti domaćin je poveo. Hrvatski napadač Stipe Perica povukao je sjajnu solo akciju koju je završio matiravši Buffona. Juventus je brzo uzvratio. Samo šest minuta kasnije gosti su izjednačili nakon što je Samir poslao loptu u vlastitu mrežu. U 20. minuti došlo je do potpunog preokreta. Cuardado je ubacio, a Sami Khedira glavom zabio za 2-1.

U 26. minuti gosti su ostali s igračem manje nakon što je isključen Mandžukić. Hrvatski napadač je prvo zarad...

17. travanj 2024 18:59