Strani nogometEUROPA LIGA

Četiri gola Williana Josea: Real Sociedad u Skopju deklasirao Vardar

19. listopada 2017. - 23:33
2017-10-19T174807Z_1789703953_RC11819489D0_RTRMADP_3_SOCCER-EUROPA-VAR-SOC.JPG

Nogometaši Lazija, Zenita, Steaue i Arsenala upisali su treće pobjede u svojim skupinama Europske lige načinivši veliki korak prema plasmanu u drugi krug natjecanja.

Lazio je u susretu trećeg kola K skupine slavio u Francuskoj protiv Nice 3-1 premda je domaćin poveo već u 4. minuti utakmice. Pogodak za francuski sastav zabio je Mario Balotelli, no gosti su izjednačili čim su krenuli s centra. Radu je uputio dugačku loptu, Milinković-Savić je spustio s glavom, a Caicedo zabio ispred neodlučnih Dantea i vratara Cardinalea. U 65. minuti Milinković-Savić je doveo rimski sastav u prednost, a isti je igrač u 89. minuti riješio sve dvojbe oko pitanja pobjednika. Ivan Vargić nije branio za Lazio. U drugom susretu iz ove skupine Zulte Waregem i Vitesse su odigrali 1-1. Domaćin je poveo u 23. ...

18. travanj 2024 07:04