Jurić upisao prvu ovosezonsku pobjedu, Strinić se dobrim igrama nameće Daliću

15. listopada 2017. - 19:30

Ivan Strinić odigrao je cijelu utakmicu za Sampdoriju koja je na svom terenu svladala Atalantu sa 3-1, a naš je reprezentativac bio asistent kod drugog pogotka.

Dobra je to vijest i za hrvatskog izbornika Zlatka Dalića uoči doigravanja za mjesto na Svjetskom prvenstvu 2018., jer bi Strinić ponovno mogao konkurirati za poziciju na lijevom boku, gdje je hrvatska reprezentacija poprilično deficitarna.

Sampdoria je do četvrte pobjede u ovoj sezoni došla pogocima u drugom dijelu, nakon što je prvi završio vodstvom gostiju 1-0 zahvaljujući pogotku Cristantea (21). U 56. minuti izjednačio je Zapata, a samo tri minute poslije Strinić je odlično ušao iz drugog plana po lijevoj strani te ubacio za strijelca Caprarija koji je Sampdoriji donio vodstvo 2-1. Konačnih 3-1 postavio je Linetty u 68....

18. travanj 2024 19:58