Strani nogometpremierliga

Važna pobjeda Bilićeve momčadi, United i Tottenham pomeli suparnike

30. rujna 2017. - 20:27

Nogometaši Manchester Uniteda izdvojili su se na vrhu ljestvice engleskog prvenstva zahvaljujući sigurnoj 4-0 (2-0) pobjedi protiv posljednjeg Crystal Palacea na svom Old Traffordu u susretu 7. kola.

United je poveo već u 3. minuti golom Mate, a do poluvremena je Fellaini (35) svojim prvim pogotkom praktički riješio pitanje pobjednika. Fellaini (48) se početkom nastavka još jednom upisao u strijelce, a konačnih 4-0 postavio je Lukaku (86) koji je tako nastavio sa serijom pogodaka u svakom prvenstvenom kolu od početka sezone.

United sada ima 19 bodova, tri više od gradskog suparnika Cityja koji od 18.30 sati u derbiju kola gostuje kod prvaka Chelseaja, dok je Crystal Palace i dalje bez bodova i bez postignutog pogotka.

Uvjerljiv je bio i aktualni doprvak Tottenham Hotspur koji se ...

15. travanj 2024 22:17